Rama: Faleminderit Angela, paç mbarësi në kapitullin e ri të jetës tënde të jashtëzakonshme

Shqipëria

Rama: Faleminderit Angela, paç mbarësi në kapitullin e ri të jetës tënde të jashtëzakonshme

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 14:06
Rama: Faleminderit Angela, paç mbarësi në kapitullin e ri të jetës tënde të jashtëzakonshme

Një ditë pasi Angela Merkel mbajti ceremoninë e lamtumirës si kancelare për 16 vite, ka reaguar Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Rama ka falënderuar atë duke i uruar mbarësi në kapitullin e ri të jetës së saj.

Faleminderit Angela dhe paç mbarësi e shëndet në kapitullin e ri të jetës tënde të jashtëzakonshme 

#Danke”, ka shkruar Rama.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat