Përleshen me thika, dy të plagosur në Berat

Shqipëria

Përleshen me thika, dy të plagosur në Berat

Më: 28 janar 2022 Në ora: 12:47
Ilustrim

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshje me thika mes tyre.

Ngjarja ka ndodhur në Berat.

Dy personat janë konfliktuar me grushte fillimisht me njëri-tjetrin dhe më pas janë goditur me thika.

Artur Gjata dhe Ervis Kanani kanë marrë plagë të shumta dhe janë transportuar në Spitalin e Beratit.

Policia ka nisur hetimet në lidhje me ngjarjen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat