Aksion blic në Korçë, policisë vendore i bashkohet dhe ajo e Tiranës, një i shoqëruar

Shqipëria

Aksion blic në Korçë, policisë vendore i bashkohet dhe ajo e Tiranës, një i shoqëruar

Më: 28 janar 2022 Në ora: 14:58
Foto ilustrim

Aksione blic nga drejtoria vendore e policisë së juglindjes, në bashkëpunim me atë të Tiranës.

Kontrollet kanë nisur ditën e sotme, ndërkohë që një shtetas është shoqëruar me furgon në polici.

Nuk dihen ende rrethanat. Kontrollet prej pak kohësh po vijojnë në të gjithë vendin për armëmbajtje pa leje, persona në kërkim e po ashtu për ata që merren me trafik droge.

Priten të dhëna zyrtare nga policia lidhur me aksionin e sotëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat