Merr flakë komisariati i policisë së Kamzës, një person pëson djegie të rënda, me urgjencë drejt spitalit

Shqipëria

Merr flakë komisariati i policisë së Kamzës, një person pëson djegie të rënda, me urgjencë drejt spitalit

Më: 26 mars 2022 Në ora: 21:57
Merr flakë komisariati i policisë së Kamzës

Është përfshirë nga flakët komisariati nr.5 në bashkinë e Kamzës.

Raportohet se zjarri ka rënë në ambientet e brendshme të komisariatit.

Abcnews.al, mëson ekskluzivisht që një person ka pësuar djegie të rënda si pasojë e flakëve.

Ky person raportohet se është dërguar pa ndjenja në spital.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat