Dy kunata rrahen mes vete me shuplaka, njëra nga to përfundon në polici

Shqipëria

Dy kunata rrahen mes vete me shuplaka, njëra nga to përfundon në polici

Më: 23 maj 2022 Në ora: 12:45
Foto ilustrim

Një 51-vjeçare nga fshati i Shushicës në Elbasan është proceduar penalisht, pasi ka rrahur me shuplaka kunatën e saj.

Njoftimi i policisë:

Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Elbasan referuan materiale në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për shtetasen A. K., 51 vjeçe.

Ajo eshte banuese në fshatin Shushice, Elbasan, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi ka goditur me shuplakë në fytyrë, kunatën e saj shtetasesn V. K.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat