Eskortat “pushtojnë” Tiranën/ Publikohet rrëfimi i vajzës nga Venezuela

Shqipëria

Eskortat “pushtojnë” Tiranën/ Publikohet rrëfimi i vajzës nga Venezuela

Më: 24 maj 2022 Në ora: 23:39
Pamje nga vendi i ngjarjes

Finalja e Conference League që do të luhet ditën e mërkurë në “Air Albania Stadium” përveç tifozëve të Romës dhe Fejnordit, ka sjellë edhe eskortat e huaja në Shqipëri.

Dhe për të parë nga afër se cila është “puna” e tyre, pagesa por dhe se çfarë kërkojnë klientët ka menduar “Piranjat” në Abc të moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara.

I infiltruar i “Piranjave” ka zhvilluar një takim me një nga eskortat e mbërritura në vendin tonë, e cila vinte nga Venezuela.

Sigurisht që takimi mes agjentit të “Piranjave” dhe eskortës nuk ka qenë takim “pune”, por një bisedë mes tyre, ku vajza nga Venezuela ka treguar se ajo për një “takim’ paguhet 300 euro, madje thotë se gjatë qëndrimit të saj në Shqipëri është takuar dhe më një trafikant dhe për ta bërë sa më të besuar, thotë se ai përveç pagesës i ka lënë edhe 700 euro bakshish.

Eskorta tregon se e bën këtë “punë” për para, dhe sapo të bëjë shumën e duhur do të kthehet në vendlindje ku do të investojë në fermë.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat