Dy persona të shtrirë përtokë e me pranga në duar, çfarë ndodhi dy ditë më parë në Astir. Pamjet nga aksioni policor për arrestimin...

Shqipëria

Dy persona të shtrirë përtokë e me pranga në duar, çfarë ndodhi dy ditë më parë në Astir. Pamjet nga aksioni policor për arrestimin...

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 07:44
Pamje nga vendi i ngjarjes

Pamjet që shihni tregojnë aksionin e policisë dy ditë më parë në zonën e Astirit, ku janë arrestuar dy shpërndarës droge.

Siç shihet edhe nga videot e publikuara nga qytetarët në rrjetet sociale, policët të veshur civilë kanë arritur të neutralizojnë të dyshuarit, ndërkohë që këta të fundit shtrihen përtokë gjatë aksionit të forcave policore.

Ndonëse shpërndarësit e drogës tentojnë të bëjnë rezistencë dhe të largohen, ata prangosen.

Për më tepër shihni pamjet KETU

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat