Pamje nga aksidenti tragjik në Berat, momenti kur mjeti nxirret nga lumi me autovinç

Shqipëria

Pamje nga aksidenti tragjik në Berat, momenti kur mjeti nxirret nga lumi me autovinç

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 15:51
Foto nga aksidenti

Redaksia e “BalkanWeb” sjell pamje nga aksidenti tragjik në Berat.

Aty humbi jetën nëna 30-vjeçare Klaudia Xhaferi me të birin 6-vjeçar.

Videot tregojnë momentin, kur makina është nxjerrë nga lumi, ku shihet se është tërhequr me një autovinç.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat