Doli i zhveshur rrugëve të Tiranës/ I riu kishte mbaruar për mjekësi, rrahu keq nusen e vëllait dhe tezen

Shqipëria

Doli i zhveshur rrugëve të Tiranës/ I riu kishte mbaruar për mjekësi, rrahu keq nusen e vëllait dhe tezen

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 20:59
Foto ilustrim nga vendi i ngjarjes

Ditën e sotme një burrë i zhveshur lakuriq tërhoqi vëmendjen e shumë qytetarëve rrugëve të Tiranës. Ai ecte në rrugë i pashqetësuar, nudo dhe fliste me vete.

Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se burri është arrestuar dhe më pas është dërguar në spital.

Mirëpo, para se të dilte në rrugë nudo, ai ka ushtruar dhunë ndaj tezes së tij, e cila kujdesej për të dhe kunatës.

Një qytetare shprehet se ai është diplomuar për mjekësi, por pas mbarimit të shkollës vuante nga probleme të shëndetit mendor. I riu është djali i një doktoreshe të njohur.

Qytetarja shkruan:

Kemi pare tmerr ne sy. Kishte kohe qe nuk ishte mire, kishte mbaruar mjekësi. Ka dhunuar tezen qe i punonte tek shtëpia dhe kujdesej per te. Do vriste nusen e vellait te vete tezja i doli perpara.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat