Plumba mes vëllezërve në Radhimë/ Njëri sapo ishte kthyer nga Anglia

Shqipëria

Plumba mes vëllezërve në Radhimë/ Njëri sapo ishte kthyer nga Anglia

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 14:27
Foto nga vendi i ngjarjes

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja në Radhimë ku krisi arma mes dy vëllezërve.

Mësohet se Eduard Kondi ka qëlluar Beniamin Kondin i cili kishte ardhur mbrëmë nga Anglia.

Beniamini ka ardhur në plazhin i cili administrohej nga vëllai i vogël, Eduardi. Ky i fundit që nga parkimi ka nxjerrë armën dhe ka shtënë në drejtim të tij, 5-6 herë.

Eduard Kondi është arrestuar në një banesë në Lungomare, po shoqerohet në komisariat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat