Tedi Blushi: Kundër një regjimi hajdut dhe skizofrenik, që vetëm vjedh dhe po shpopullon vendin

Shqipëria

Tedi Blushi: Kundër një regjimi hajdut dhe skizofrenik, që vetëm vjedh dhe po shpopullon vendin

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 19:34
Tedi Blushi

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë Tedi Blushi iu bën thirrje qytetarëve t’i bashkohen protestës së nesërme të opozitës “për një Shqipëri si gjithë Europa”.

Blushi shkruan se protesta është kundër një regjimi hajdut dhe skizofrenik, që vetëm vjedh pa pushim çdo familje shqiptare dhe po shpopullon vendin.

Të gjithë bashkë për një Shqipëri si gjithë Europa, kundër një regjimi hajdut dhe skizofrenik, që vetëm vjedh pa pushim çdo familje shqiptare dhe po shpopullon vendin nga të rinjtë!
Nesër, ora 12:00, bashkohu edhe ti për një Shqipëri europiane që u përket të rinjve! ✌️🇦🇱🇪🇺
”, shkruan Blushi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat