Përndoqi vajzën e tij të mitur, arrestohet 29-vjeçari në Durrës

Shqipëria

Përndoqi vajzën e tij të mitur, arrestohet 29-vjeçari në Durrës

Më: 28 maj 2024 Në ora: 14:13
Foto ilustrim

Një 29-vjeçar është vënë në pranga në Durrës.

Pasi dyshohet se ka përndjekur vajzën e tij të mitur.

Kallëzimin në polici e ka bërë një tjetër shtetase dhe efektivët më pas kanë vënë në pranga të riun me iniciale E.V.

Ndërkohë që vijon hetimi për ngjarjen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat