Kurban Bajrami/ Ilir Meta takon kreun e KMSH dhe Baba Mondin: Begati dhe paqe në çdo familje shqiptare

Shqipëria

Kurban Bajrami/ Ilir Meta takon kreun e KMSH dhe Baba Mondin: Begati dhe paqe në çdo familje shqiptare

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 16:34
Foto nga takimet

Presidenti i Partisë së Lirisë, me rastin e festës së Kurban Bajramit ka takuar me Kryetarin e Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Haxhi Bujar Spahiu dhe Kryetarin e Kryegjyshatës Botërore Bektashiane, Haxhi Dede Edmond Brahimaj.

Meta uron mirësi, begati, dashuri dhe paqe në çdo familje shqiptare.

Postimi i Metës:

I lumtur të ndaja sot me Kryetarin e Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Haxhi Bujar Spahiu dhe Kryetarin e Kryegjyshatës Botërore Bektashiane, Haxhi Dede Edmond Brahimaj urimet më të përzemërta për Kurban Bajram!

Mirësi, lumturi, begati, dashuri dhe paqe në çdo familje shqiptare!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat