Ekskluzive: Për çka dyshohej Hashim Thaçi, sipas Ramiz Lladrovcit, dhe pse frikësohej se mund të vritej?

Speciale

Ekskluzive: Për çka dyshohej Hashim Thaçi, sipas Ramiz Lladrovcit, dhe pse frikësohej se mund të vritej?

Idriz Morina Nga Idriz Morina Më 9 nëntor 2021 Në ora: 18:42
Hashim Thaçi e Ramiz Lladrovci

Ramiz Lladrovci, i cili po garon sërish për një mandat të dytë për kryetar të Drenasit, ka pasur një përplasje të fortë akuzash, nga kundërkandidati i tij, dhe kundërshtarët politik.

Madje ata e kanë akuzuar Lladrovcin se para shumë vitesh ka deponuar akuza në hetuesi për Hashim Thaçin, dhe se në këtë mënyrë ai është bërë pjesë e atij grupi që është fajtor pse ish kreu i PDK-së ndodhet në Hagë, i paraburgosur nga gjykata speciale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat