Ekzekutori Florim Ejupi a do të jetë dëshmitar i speciales, ish anëtar i skuadrës së vrasjeve/ Rasti Dreshaj

Speciale

Ekzekutori Florim Ejupi a do të jetë dëshmitar i speciales, ish anëtar i skuadrës së vrasjeve/ Rasti Dreshaj

Nga: Idriz Morina Më: 17 nëntor 2021 Në ora: 19:51
Florim Ejupi

Një nga vrasjet politike më së paku të përmendura, por që jep mundësitë më të mëdha për hetim, e që ka nxitur më së shumti ndoshta vrasje, është ai i Halil Dreshajt.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat