Moti i keq shkakton dëme në Strugë - Bota Sot
Moti i keq shkakton dëme në Strugë

Struga

Moti i keq shkakton dëme në Strugë

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 23:28
Stuhi me breshër dhe shi në Strugë

Moti i keq para pak minutash ka kapluar pjesën jugore të vendit më saktësisht në qytetin e Strugës

duke shkaktuar kështu dëme të mëdha materiale.

Stuhia shkuli plepat në afërsi të rrugës Kalishtë-Strugë

Stuhi me breshër dhe shi në Strugë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...