Shfaqja “Sandër Ruçi show”/ Aktori i humorit kthehet nga SHBA për shfaqjen e 13

Teatri

Shfaqja “Sandër Ruçi show”/ Aktori i humorit kthehet nga SHBA për shfaqjen e 13

Më: 6 tetor 2021 Në ora: 15:44
Sandër Ruçi

Edhe pse jeton prej vitesh  në SHBA, aktori i njohur shkodran i humorit, Sandër Ruçi, asnjëherë nuk i ka shkëputur lidhjet me qytetin e tij të lindjes dhe çdo vit rikthehet në Shkodër me shfaqjet e tij humoristike.

Kjo ishte shfaqja e tij e 13-të ku çdo gjë  e përgatitur vetë duke u paraqitur në disa profile si aktor, prezantues, regjisor dhe producent.

“No mani No Hani” ishte titulluar shfaqja e radhës ku aktori shpreh pakënaqësinë që paratë po zëvendësojnë çdo gjë, madje edhe dashurinë.

“Mjeshtri i madh” Sandër Ruçi, ka luajtur në mbi 250 role ku spikasin ato përkrah humoristëve të famshëm të “Estradës së Shkodrës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat