Si po shkatërrohet Tirana - Bota Sot
Si po shkatërrohet Tirana

Tirana

Si po shkatërrohet Tirana

Më: 14 mars 2019 Në ora: 20:24
Foto

Pas zhavorrit dhe zhurmës, tashmë edhe Liqeni po kthehet në një ‘kazan’ të madh inertesh. Qytetarët shprehen se uji i liqenit po filtrohet dhe po përdoret për pallatet e një kompanie të madhe ndërtimi që po ndërton aty pranë.

Ata tregojnë të shqetësuar se edhe aty ku tashmë është Liqeni i Thatë do të bëhen ndërtime të reja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...