Të shtëna me armë në Tiranë, vritet një person - Bota Sot
Të shtëna me armë në Tiranë, vritet një person

Tirana

Të shtëna me armë në Tiranë, vritet një person

Më: 18 mars 2019 Në ora: 22:54
Foto ilustruese

Burimet bëjnë me dije se janë raportuar të shtëna me armë pranë stadiumit “Dinamo”.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se një person ka mbetur i vrarë.

Ambulanca dhe forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje.

OraNews raporton se emri i viktimës është Jurgen Kurti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...