Grabitja në Rinas, RENEA kontroll në një avion të linjës Tiranë-Vjenë - Bota Sot
Grabitja në Rinas, RENEA kontroll në një avion të linjës Tiranë-Vjenë

Tirana

Grabitja në Rinas, RENEA kontroll në një avion të linjës Tiranë-Vjenë

Më: 10 prill 2019 Në ora: 15:06
Foto

Policia dhe RENEA po zhvillojnë një aksion nw fshatin Dritas për kapjen e grabitësve të eurove në Rinas ditën e djeshme.

Forcat RENEA po kryejnë kontrolle për kapjen e grabitësve në një avion të linjës Tiranë-Vjenë.

Drejtori i Rendit dhe Sigurisë në Policinë e Shtetit Gjovalin Leka dhe drejtori i Policisë së Durrësit ndodhen në vendngjarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...