Tiranë/ Shoferi humb kontrollin mbi automjetin, plagoset këmbësori - Bota Sot
Tiranë/ Shoferi humb kontrollin mbi automjetin, plagoset këmbësori

Tirana

Tiranë/ Shoferi humb kontrollin mbi automjetin, plagoset këmbësori

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 22:28
Foto

Në një informacion paraprak të ardhur në redaksinë e Top Channel bëjnë me dije se në Tiranë, në rrugën “Ali Demi”, në afërsi të kryqëzimit mjeti me drejtues shtetasin I. S ka humbur kontrollin duke u përplasur me një nga shtyllat buzë rrugës.

Si pasojë është aksidentuar një këmbësor me inicialet R. E, rreth 69 vjeç, i cili u dërgua në spital dhe është nën kujdesin mjekësor, jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku vijon punën, për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...