Tiranë, 30-vjeçari hidhet nga lartësia, përfundon në spital

Tirana

Tiranë, 30-vjeçari hidhet nga lartësia, përfundon në spital

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 21:22
Foto ilustrim

Një tentativë vetëvrasje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Një 30-vjeçari dyshohet se është hedhur nga lartësia në zonën e Unazës së Re.

‘Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.” – njofton policia.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat