Java nis me ndërperje të energjisë elektrike në Tiranë dhe jo vetëm. Ja zonat

Tirana

Java nis me ndërperje të energjisë elektrike në Tiranë dhe jo vetëm. Ja zonat

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 18:21
Foto ilustrim

Java nis me ndërperje të energjisë elektrike në Tiranë dhe jo vetëm. Ja zonat

 20/09/2020 - 17:08

Java e re nis me ndërprerje të energjisë elektrike në disa prej zonave të Tiranës dhe jo vetëm.

Lajmin e jep vetë OSHEE përmes profilit në Facebook, ndërsa ndërprerjet do të vijojnë nga data 21 deri më shtator.

Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim, 21-25 shtator

Për shkak të remontit të planifikuar në NST “Uzina Dinamo”, në datat 21-25 shtator gjatë intervalit kohor 09:00-13:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

21 shtator
Pjesërisht: Zona pranë shinave të Trenit, zona pas spitalit të Traumës, zona tek ish-Parku i Autobusave, rruga “Don Bosko”, rruga “Vangjel Noti”, zona pranë ish-Kombinatit

22 shtator
Pjesërisht: Paskuqan, Kodër Kamëz, zona pranë Universitetit Bujqësor

23 shtator
Pjesërisht: Paskuqan, Bathore lagjet 2,3,5, Paskuqan 2, Babrru, zona e Kodrës së Kuqe

24 shtator
Pjesërisht: Bathore, Paskuqan, rruga “Jordan Misja”

25 shtator
Pjesërisht: Rruga “Jordan Misja”, zona pranë ish “Uzina Dinamo”, rruga “Siri Kodra”, zona pranë shinave të Trenit, zona pas spitalit të Traumës, Paskuqan, Bathore lagjet nr.2, 3 dhe 5, zona tek ish-Parku i Autobusave, rruga “Don Bosko”, rruga “Vangjel Noti”, zona pranë ish-Kombinatit, Kodër Kamëz, zona pranë Universitetit Bujqësor, Babrru, zona e Kodrës së Kuqe

Njoftim për abonentët Krujë
Stakim, 21-22 shtator

Për shkak të remontit të parashikuar në NST Fushë-Krujë, në datat 21-22 shtator gjatë intervalit kohor 10:00-13:00 do të mbeten pa energji këto zona në Krujë

21 shtator
F Borizanë, Thumanë, Derven, Gramëz, Sukth, Brrok, Ura e Gjolës, Subjektet private rruga Fushë Krujë-Laç, Pompat Durres.

22 shtator
Luz, Bilaj, Murqinë, Ura e Gjolës, Budell, Bubq, Mazhë, Mallkuc, Tari

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat