Policia e Tiranës: Kujdes ku parkoni! - Bota Sot
Policia e Tiranës: Kujdes ku parkoni!

Tirana

Policia e Tiranës: Kujdes ku parkoni!

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 13:21
Tiranë

Të duket vetja i rëndësishëm apo i “paprekshëm”, që parkon duke mos respektuar sinjalistikën rrugore?

Të jeni të qartë dhe të ndërgjegjshëm se mjafton një denoncim në aplikacionin “Komisariati Dixhital” dhe Policia e Shtetit është aty për të ndëshkuar shkelësit!

Ky është mesazhi i Policisë së Tiranës në Facebook për ata që parkojnë në vende të gabuara dhe duke u bërë thirrje qytetarëve që të tregohen të kujdesshëm.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...