Koci akuzon rëndë LDK-në: Po mbulon aferat e EULEX-it

Aktuale

Koci akuzon rëndë LDK-në: Po mbulon aferat e EULEX-it

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 19:57
Shkëmb Manaj

Gani Koci nga PDK ka reaguar ndaj deputetit të LDK-së, Shkëmb Manaj i cili sipas tij e ka mbajtur fshehur letrën e gjyqtarit të EULEX-it, Malcolm Simons.

Ai madje e ka akuzuar rëndë deputetin Manaj, duke shtuar se LDK po mbulon aferat e EULEX-it.

Postimi i plotë:

Qëndrimi i Skëmb Manajt, kundër intervistimit të z. Malcolm Simmons, është dëshmia më e mirë se pse u mbajt fshehur, nga gushti, letra e z.Simmons!
Shkëmb Manaj, dhe subjekti i tij nuk janë të gatëshëm për të dëgjuar për bëmat e EULEX-it, dhe drejtësinë e padrejtë të tyre në fshehjën e provave të krimeve të ndryshme. Ashiqare po shihet se këtyre të LDK-së, nuk u shkon pershtati zbulimi dhe zbardhja e këtyre veprimeve të EULEX-it!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat