Zyrtari i LDK-së publikon fotografi me Presidentin Rugova, “thumbon” Vjosa Osmanin

Aktuale

Zyrtari i LDK-së publikon fotografi me Presidentin Rugova, “thumbon” Vjosa Osmanin

Nga: A.Morina Më: 26 dhjetor 2020 Në ora: 19:19
Presidenti Ibrahim Rugova dhe Bajram Gecaj

Zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj, ka postuar në rrjetin social facebook një foto me Presidentin Ibrahim Rugova.

Gecaj në mbishkrimin e fotografisë i bëri me dije se Rugovizmi zë vend vetëm në LDK.

"Rugovizmi zë vend vetëm në shtëpinë e Rugovës - LDK!", deklaroi Gecaj, përcjell "Bota sot".

Postimi i plotë

Rugovizmi zë vend vetëm në shtëpinë e Rugovës - LDK!

Foto: Vizita e mjeshtrit të letrave në vendlindjen e Shekspirit!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat