Ky është kandidati i Vetëvendosjes për deputet nga Drenasi

Aktuale

Ky është kandidati i Vetëvendosjes për deputet nga Drenasi

Nga: A.Zh Më: 13 janar 2021 Në ora: 20:20
Lëvizja Vetëvendosje

Enver Dugolli, do të jetë kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje në garën për deputet të Kuvendit të Kosovës, në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Lajmin e ka konfirmuar dega e LVV-së në Drenas, përcjell Bota sot.

Njoftimi i plotë:

Këshilli i Qendrës së Lëvizjes Vetëvendosje! Drenas ka bërë votimin e kandidatit për deputet në listën e Lëvizjes Vetevendosje!.

Në garë morën pjesë dy kandidatë Avdyl Mziu dhe Enver Dugolli.

Këshilli i Qendrës në Drenas, me shumicë votash zgjodhi z. Enver Dugolli si kandidat nga Drenasi për zgjedhjet e 14 shkurtit 2021.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat