Dumoshi, sërish i hyn garës për deputete

Aktuale

Dumoshi, sërish i hyn garës për deputete

Më: 16 janar 2021 Në ora: 23:42
Vlora Dumoshi

Ministrja e Kulturës, Vlora Dumoshi sërish do të jetë në garën për deputete.

Ajo në listën e LDK-së do ta mbajë numrin 18.

Njoftimi i plotë i Dumoshit:

Të dashur qytetarë,

Besimi i Lidhjes Demokratike të Kosovës është nder dhe përgjegjësi, nga kjo frymë ne jemi njerëzit e duhur që sipas shumë faktorëve konsiderohem model për sukses.

Nga 1 deri tek 110 kandidatet për deputet, LDK është orientuar drejt një suksesi të ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat