Ish-presidentja Jahjaga uron Joe Biden

Aktuale

Ish-presidentja Jahjaga uron Joe Biden

Më: 20 janar 2021 Në ora: 18:46
Jahjaga dhe Biden

Ish- presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, e ka uruar Joe Biden për inaugurimin si President i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

”Urime President Joe Biden dhe zëvendës Presidente Kamala Harris!

Urime popullit Amerikan!’’, shkruan mes tjerash, Jahjaga.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat