Bajqinovci: Lagja “Kodra e Trimave” kërkon referendum

Aktuale

Bajqinovci: Lagja “Kodra e Trimave” kërkon referendum

Më: 23 janar 2021 Në ora: 01:04
Lëvizja Vetëvendosje

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar takimet ne qytetarë.

Ai në një shkrim në Facebook ka shkruar se qytatarët po kërkojnë referendum.

Bajqinovci, i cili në listën e VV-së mban numrin 70-të, ka marrë mbështetje nga banorët e “Kodrës së Trimave”.

Ja shkrimi i tij:

“Lagja “Kodra e Trimave” kërkon referendum

KREJT dhe DREJT

#mefailbajqinovci70✅“, ka shkruar Bajqinovci, teksa ka qenë i shoqëruar edhe nga Glauk Konjufca e Rozeta Hajdari.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat