Burri i Vjosa Osmanit tregon se çfarë është bashkëshortja e tij për kapësit e shtetit

Aktuale

Burri i Vjosa Osmanit tregon se çfarë është bashkëshortja e tij për kapësit e shtetit

Nga: A.M. Më: 24 janar 2021 Në ora: 14:40
Prindon dhe Vjosa Osmani

Sa ishte brenda Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani është përballur me kundërshtime të shumta nga bashkëpartiakët e atëhershëm të saj.

Për bindje të ndryshme, Osmani u përjashtua nga LDK-ja.

Ndërkaq, që nga përjashtimi dhe bashkëpunimi me Lëvizjen Vetëvendosje, posaçërisht me liderin e saj, Albin Kurtin, zërat kundër Osmanin veç janë shtuar më shumë.

Deklarata e fundit për KQZ-në shkaktojë zhurmë të madhe tek opinioni, veçanërisht te kundërshtarët e saj politikë.

Por asaj i ka dalë në krah bashkëshorti i saj Prindon Sadriu. Ai në një postim në Facebook, ka treguar se çfarë është Osmani për kapësit e shtetit.

Postimi i plotë:                                                                         

Vjosa, penicilinë kundër kapësve të shtetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat