Nisma publikon sloganin: Me çlirimtarët

Aktuale

Nisma publikon sloganin: Me çlirimtarët

Më: 26 janar 2021 Në ora: 22:42
Me çlirimtarët

Me çlirimtarët.

Nisma Socialdemokrate ka prezantuar sloganin me të cilin do të garojë në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Publikimi i këtij slogani u bë në intervistë, ku është i ftuar kryetari i kësaj partie, Fatmir Limaj.

Ai ka thënë se duke mbrojtur vlerat e luftës, mbrohet e vërteta dhe Kosova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat