“Dashuria e ...”, ky ishte postimi i fundit i Albert Krasniqit para se të vritej

Aktuale

“Dashuria e ...”, ky ishte postimi i fundit i Albert Krasniqit para se të vritej

Nga: A.Zh Më: 27 janar 2021 Në ora: 18:33
Albert Krasniqi dhe Besa Gashi

Biznesmeni i njohur Albert Krasniqi, është vrarë sot rreth orës 17:00 në Prishtinë.

Mediat raportojnë se i dyshuar për vrasjen e Krasniqit, është babai i tij.

Krasniqi ishte i martuar me “Miss Kosova 2016” Besa Gashin, me të cilin kishte edhe një vajzë.

Dhe dashurinë për vajzën e tij, ai e kishte shprehur edhe në postimin e tij të fundit në rrjetet sociale.

Pak orë pas se të vritej, Albert Krasniqi kishte publikuar një fotografi të vajzës së tij, me mbishkrimin “Dashuria e babit”./BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat