Arben Gashi publikon një foto: “Dridh kundërshtarët”

Aktuale

Arben Gashi publikon një foto: “Dridh kundërshtarët”

Nga: N. H Më: 10 shkurt 2021 Në ora: 12:52
Pamje nga vendi i ngjarjes

Ish-shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Arben Gashi, njëherit, kandidat nga ky subjekt për deputet për zgjedhjet e 14 shkurtit ka publikuar një foto nga fushata.

Kjo parti sot është duke mbajtur takim me simpatizantët në Viti, dhe aty shihet një numër i madh i të pranishmëve.

E, lidhur me këtë, Gashi ka bërë me dije se kur është fjala për sheshe, Vitia i dridh edhe kundërshtarët.

Ja reagimi i tij:

Kur është fjala te sheshet, Vitia i dridh sheshet e edhe kundërshtarët...

#ArbenGashi8

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat