Djali i Enver Hoxhaj voton për herë të parë

Aktuale

Djali i Enver Hoxhaj voton për herë të parë

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 09:31
Enver Hoxhaj

Ka votuar lideri i PDK-së, Enver Hoxhaj bashkë me bashkëshorten e tij, Remzie Shahini-Hoxhaj dhe djalin e tij.

Djali i tij këtë herë shfrytëzoj për herë të parë të drejtën e votës.

Enver Hoxhaj ka votuar në Fakultetin e Filologjisë.

Hoxhaj është kandidati i parë për kryeministër që ka votuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat