Mehmeti: Arrestimet e sotme janë spektakël

Aktuale

Mehmeti: Arrestimet e sotme janë spektakël

Nga: A.M. Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 20:43
Faton Mehmeti

Gati gjysmë milionë euro janë konfiskuar sot.

Kjo ndodhi pasi Policia e Kosovës ka zhvilluar një aksion në disa lokacione të vendit.

Nga ky aksion u arrestuan 10 zyrtarë të shtetit, si dhe 2 qytetarë të përshirë në këtë rast.

Për këtë, ngjarje ka reaguar analisti politik, Faton Mehmeti.

Sipas tij, këto arrestimet janë spektakël.

Ai në një postim në Facebook, tregon se çfarë mund të ndodhë me personat e përshirë në këtë rast.

Postimi i plotë:

Arrestimet e sotme janë spektakël. Nga të arrestuarit disa do të shpallen të pafajshëm, ndonjë dënohet me kusht me para ( të cilat nuk u mungojnë)...dhe kaq përfundon e gjitha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat