Rritja e rasteve me COVID-19, reagon Miftaraj: Në emër të popullit dhe për popullin

Aktuale

Rritja e rasteve me COVID-19, reagon Miftaraj: Në emër të popullit dhe për popullin

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 15:33
Ehat Miftaraj

Ehat Miftaraj nga IKD ka thënë se rritja e rasteve me COVID-19 është si rezultat i fushatës zgjedhore.

Ai në një postim në Facebook ka shtuar se secila parti politike dhe secili lider, sic ka thënë ai, ndihet krenar me këtë sukses të radhes.

Reagimi i plotë

445 raste të reja me COVID-19. Kemi filluar të korrim të mirat e fushatës parazgjedhore.

Secila parti politike dhe secili lider besoj se ndihet krenar me këtë sukses të radhës.

Në emër të popullit dhe për popullin, Ju faleminderit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat