Vjosa Osmani turne nëpër komuna, falënderon votuesit e saj!

Aktuale

Vjosa Osmani turne nëpër komuna, falënderon votuesit e saj!

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 14:23
Vjosa Osmani

Vjosa Osmani turne nëpër komuna.

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani, e cila mori mbi 250 mijë vota, ka nisur një turne nëpër komuna të ndryshme të Kosovës.

U.d. e presidentes ka qëndruar sot në Ferizaj dhe Lipjan.

Ajo ka falënderuar gjithë votuesit për votën ndaj Listës Guxo dhe Lëvizjes “Vetëvendosje”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat