Haradinaj mirëpritet nga bashkëluftëtarët e tij në Ozdrim

Aktuale

Haradinaj mirëpritet nga bashkëluftëtarët e tij në Ozdrim

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 16:21
Haradinaj mirëpritet nga bashkëluftëtarët e tij në Ozdrim

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, u prit sot në Ozdrim nga miq e bashkëluftëtarë të tij.

Haradinaj i dha medalje ‘ME BESIM NE? ZOT, ATDHE E SHTET’, familjes Elshani për kontributin e dhënë në çështje kombëtare.

Postimi i plotë i Haradinajt:

“Mikpritje shqiptare në Ozdrim, në mesin e shumë miqve dhe bashkëluftëtarëve.

Me këtë rast kam ndarë medaljen “ME BESIM NË ZOT, ATDHE E SHTET” për kontribut në çështje kombëtare për familjen Elshani, medalje që në emër të familjes e pranoi Qerim Elshani.

Ju faleminderit për mikpritjen!”, ka shkruar Haradinaj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat