Nënkryetarja e LDK-se e uron ministrin e Kurtit

Aktuale

Nënkryetarja e LDK-se e uron ministrin e Kurtit

Më: 24 mars 2021 Në ora: 16:33
Lidhja Demokratike e Kosovës

Nënkryetarja e LDK-së, Shqipe Mjekiqi e ka uruar ministrin e Albin Kurtit, Hajrullah Çekun për pozitën e re.

Në një postimit të Çekut, Mjekiqi i kishte shkruar “Suksese, të shkoftë puna mbarë”.

Në komentin e Mjekiqit, vërshuan edhe komentet negative nga mbështetësit e LDK-së.

“Edhe ti qisi koke a” ka shkruar njëri nga komentuesit.

Hajrullahu Çekun ka pranuar zyrtarisht detyrën si ministër në Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe Sportit. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat