Veliut, Hotit dhe Selmanajt, iu hyn në mes Arben Gashi

Aktuale

Veliut, Hotit dhe Selmanajt, iu hyn në mes Arben Gashi

Më: 3 prill 2021 Në ora: 21:52
Arben Gashi, Avdullah Hoti, Driton Selmanaj dhe Agim Veliu

Lidhja Demokratike e Kosovës ka marrë vendim që t’ia bëjë kuorumin Vjosa Osmanin për t’i zgjedhur presidente.

Por, kundër këtij vendimi të partisë kanë dalë tre deputetët Avdullah Hoti, Driton Selmanaj dhe Agim Veliu. 

Ata nuk morën pjesë në votim në raundin e parë dy herë radhazi duke bërë që të mos konsumohet raundi i parë.

Në pauzën 30 minutëshe që shkoi Kunevdi i Kosovës u pa shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së Arben Gashi duke diskutuar me këta tre deputetë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat