Ndërroi jetë ish-kryetari i PSD-së

Aktuale

Ndërroi jetë ish-kryetari i PSD-së

Nga: N.Sh. Më: 19 prill 2021 Në ora: 11:18
PSD

Mëngjesin e sotëm, ka ndërruar jetë ish-kryetari i PSD-së, Bajram Kelmendi.

Lajmin e ka bërë të ditur Kaqusha Jashari përmes një postimi në facebook.

“Sot në mëngjes na la Bajram Kelmendi, sekretari i përgjitheshëm shumë vjeçar dhe njëkohsishte edhe kryetar i PSD-së një mandat”.

“Familja, shoqëria, edhe ne shokët e tij kemi humbur njeriun e qetë, të dishem, dhe puntorë. Do ta kujtojnë urtësin dhe buzqëshjen e tij. Pusho në paqe shoku jonë”, shkruan ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat