Ngjarjet e paralajmëruara për ditën e sotme në Kosovë

Aktuale

Ngjarjet e paralajmëruara për ditën e sotme në Kosovë

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 07:11
Ilustrim

Demokracia në Veprim (DnV) mban konferencë për medie, ku do të publikohet një vlerësim ex-ante i zgjedhjeve lokale të 17 tetorit 2021.

(Zyrat e KDI-së në Prishtinë, ora 11:00)

Kandidati për kryetar të komunës së Pejës, Rrustem Berisha, mban konferencë për medie.

(Qendra e qytetit në Pejë, ora 11:00)

Në kuadër të “Ditët e Kulturës dhe Turizmit në Deçan”, hapet e panairi veror në qendër të qytetit. (Deçan, ora 16:00)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat