Tahiri: Presim fitore të madhe!

Aktuale

Tahiri: Presim fitore të madhe!

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 20:00
Xhafer Tahiri

Kryetari i Vushtrrisë, dhe kandidati edhe për një mandat nga LDK, Xhafer Tahiri ka vizituar lagjen e kandidatit për asambleist, Ramadan Parduzi.

“Në këtë lagje kemi përfunduar qerdhen nr.3, palestrën shkollore e shumë projekte tjera që e kanë ndryshuar këtë lagje” ka shkruar Tahiri në facebook.

Postimi i plotë:

Në rrethin familjar të Prof. Ramadan Parduzi, asambleistit tonë me nr. 25 e me respektim maksimal të masave nga IKSHPK, prezentuam programin tonë Vushtrria për të gjithë.

Në këtë lagje kemi përfunduar qerdhen nr.3, palestrën shkollore e shumë projekte tjera që e kanë ndryshuar këtë lagje.

Përkrahja në qytet për vazhdimin e ndryshimit është e madhe prandaj presim fitore të madhe!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat