Haradinaj ia uroi fitoren Kuçit dhe Gjinit

Aktuale

Haradinaj ia uroi fitoren Kuçit dhe Gjinit

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 21:12
Ramush Haradinaj

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj në ditën e fundit te fushatës zgjedhore qëndroi në Junik dhe Gjakovë.

Në të dy këto komuna kërkoi votën e qytetarëve edhe për një mandat për Agron Kuçin dhe Ardian Gjinin.

Për të dy kandidatët nga partia e tij, ish-kryeministri foli fjalë të mira dhe tha se janë shembuj se si duhet qeverisur.

Haradinaj pak orë para heshtjes zgjedhore ua uroi fitoren Kuçit dhe Gjinit, duke u shprehur i bindur se që të dy do të kenë edhe nga katër vjet kryetarllëk.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat