Votojnë së bashku edhe familja Jashari

Aktuale

Votojnë së bashku edhe familja Jashari

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 10:48
Familja Jashari

Kanë votuar edhe Familja Jashari.

Për të votuar shkuan të gjithë së bashku.

Ata filluan votimin në në shkollës fillore “Ilir Lushtaku” në Prekaz të Poshtëm.

Ndryshe, para se t’u drejtoheshin kutive të votimit, ata së pari kanë bërë homazhe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat