Voton Mehmeti: I lusim të gjithë qytetarët e Prishtinës të dalin në votime

Aktuale

Voton Mehmeti: I lusim të gjithë qytetarët e Prishtinës të dalin në votime

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 10:52
Gëzim Mehmeti

Kandidati i AKR-së për Komunën e Prishtinës, Gëzim Mehmeti ka hedhur votën e tij

Ai ka votuar në shkollën “Pjetër Bogdani”, në kryeqytet.

Mehmeti ishte i shoqëruar nga familja e tij.

“Sot e shfrytëzova të drejtën time legjitime për të votuar, i lusim të gjithë qytetarët e Prishtinës të dalin masovikisht në votime”, tha Mehmeti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat