Voton Haskuka: I ftoj gjithë qytetarët të përdorin të drejtën e tyre

Aktuale

Voton Haskuka: I ftoj gjithë qytetarët të përdorin të drejtën e tyre

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 11:59
Mytaher Haskuka

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka, ka ftuar gjithë qytetarët prizrenas të dalin të votojnë në zgjedhjet lokale.

Pasi votoi në Qendrën e votimit “11 Marsi” në Prizren, Haskuka tha se sot është një ditë e mirë.

“Sot një ditë e bukur edhe temperaturat e mira, prandaj i ftoj të gjithë qytetarët të komunës së Prizrenit, por edhe komunave të tjera të dalin të votojnë.

Të përdorin të drejtën e tyre për të treguar për qeverisjen lokale dhe për atë se kënd duan të qeverisin. Andaj i ftoj gjithë qytetarët të përdorin të drejtën e tyre dhe të votojnë”, tha Haskuka.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat