Votojnë babai dhe nëna e Hashim Thaçit në Burojë

Aktuale

Votojnë babai dhe nëna e Hashim Thaçit në Burojë

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 14:22
Babai dhe nëna e Hashim Thaçit

Babai dhe nëna e ish-presidentit Hashim Thaçi kanë votuar në fshatin e tyre në Burojë.

Ndonëse në moshë të shtyrë, ata janë parë në qendrën e votimit në Burojë, duke e kryer obligimin qytetar.

Ish-kryeministri Hashim Thaçi, njëherësh edhe ish-president, po mbahet në Qendrën e Paraburgimit në Hagë.

Për përgjegjësitë e tij gjatë luftës së UÇK-së si ish-udhëheqës politik i saj.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat