Në Prekaz shihet një veturë me “3Z”

Aktuale

Në Prekaz shihet një veturë me “3Z”

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 16:10
Në Prekaz shihet një veturë me “3Z”

Një veturë zyrtare me targa “3Z” sot është parë në fshatin Prekaz të Skenderajt.

Sipas raportimeve në media, persona të panjohur po qëndrojnë në oborrin e shkollës në Prekaz të Epërm në Skenderaj.

Ende nuk dihet se kujt i takon kjo veturë zyrtare

E cila është parë sot në Prekaz.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat